Korumalı Alışveriş’ten Nasıl Faydalanabilirim?


Yayın Tarihi: 30.12.2017 12:59 Güncellenme Tarihi: 21.01.2019 09:46
Uzmanın Tavsiyeleri
Korumalı Alışveriş’ten Nasıl Faydalanabilirim?

Korumalı Alışveriş’ten Nasıl Faydalanabilirim?

Korumalı Alışveriş logosunugördüğünüz e-ticaret sitelerinde ödemelerinizi, kargonuzun size teslim edilmesinin ardından 3 gün boyunca sizin için koruma altında tutuyoruz!

Beğendiğiniz Ürünü Satın Alın

Size gönderilecek olan ürünün hasarlı ya da yanlış olduğu endişesine kapılmadan, değişim, iade süreci stresine girmeden beğendiğiniz ürünü satın alın. Ödeme sayfasında Korumalı Alışveriş ile Öde seçeneğini işaretlemeniz yeterli!

 

Satın Aldığınız Ürünü Teslim Alın

Satıcı, siparişinizi anında işleme alarak size kargo ile yollayacaktır. Teslim aldığınız ürüne bakın, deneyin, inceleyin. Size anlatıldığı gibi değilse endişelenmeyin, telefonunuza gönderdiğimiz SMS ile alışverişinizin koruma altında olduğunu unutmayın.

Endişelenmenize Gerek Yok

Alışverişinizin güvenliği için ödemenizi, sizin için iyzico korumalı hesabınızda bekletiyoruz. Size gönderilen üründen memnun kalmazsanız 3 gün içerisinde bizimle iletişime geçin, paranızı hesabınıza iade edelim.

Çanakkale Metay OTO Yedek Parça güvencesiyle hizmetinizdeyiz.

Aracınızın Kışlık bakımını yaptırdınız mı? 

Detaylı bilgi:https://www.iyzico.com/korumali-alisveris

Kelime Bulutu: Online oto yedek parça, online oto yedek parça, online oto yedek parca, online otoyedekparçası, online otomobil yedek parçası, otomobil yedek parçası ford, otomobil yedek parçası fiat, otomobil yedek parçası fiorino, otomobil yedek parçası opel, otomobil yedek parçası mercedes, otomobil yedek parçası hundai, İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Balıkesir, Sanayi Sitesi, sanayi sitesi

,