Neden VARTA Akü?


Yayın Tarihi: 09.02.2018 10:28 Güncellenme Tarihi: 15.02.2018 09:56
Bilgilendirme
Neden VARTA Akü?


Neden VARTA Akü?

 

VARTA®'ya Güvenebilirsiniz

Günümüzde, Varta akü ürünleri milyonlarca araçta, motorbotta, motosiklette ve karavanda kullanılmaktadır. VARTA aküler daha uzun ömür, daha az korozyon ve daha düşük maliyetler ile sahip olma gibi gelişmiş Start-Stop teknolojili otomotiv çeşitlerinde profesyonel motorbot ürünleri bulundurmaktadır. VARTA®'yı tercih ettiğinizde, benzer ürün yelpazesinde sınıfındaki en iyi üretim teknolojisinin kullanıldığı güvenilir, hassas teknolojiyi seçmiş oluyorsunuz.

Amaca Yönelik Yenilikler – VARTA® aküler, Start-Stop motorlar gibi yakıt tasarrufuna yönelik gelişmelerin öncülüğünü yapmaktadır. Aynı zamanda çevreci bir yaklaşım sunmaktadır.  20'ye kadar daha az emisyonla üretilir. Bu aküler, aracınızın motorunu tekrar tekrar çalıştırırken yakıt tüketiminizi önemli ölçüde azaltabilirler. Ekonominize önemli katlıda bulunur.

VARTA® markasının 125 yılı aşkın bir geçmişi vardır. VARTA® aküleri, başlıca otomobil üreticileri tarafından fabrikada monte edilir ve dünya çapındaki sürücüler tarafından güvenle kullanılmaktadır.

Dünya Liderinin Markası

VARTA® akülerinin arkasındaki güç, geleneksel taşıtların yanı sıra Start-Stop, hibrit ve elektrikli araçlar için akü üreten, kurşun/asit ve modern akülerde dünya pazarının lideri Johnson Controls Power Solutions’tur. Ayrıca hibrit araçlar için lityum/iyon akülerini dünyada ilk kez büyük seri olarak üretmektedir.

VARTA® AKÜ TEST-KONTROL PROGRAMI

Servisimizde ücretsiz olarak Akünüzü test edin. Tercih sizden, Hizmet bizden 

Videoyu izlemek için:https://youtu.be/1wkc2RRoDhM

 

,