Hakkımızda

Hakkımızda

2000 li yıllardan itibaren METAY oto servisi olarak başladığımız hizmetlerimizi 2013 yılında oto yedek parça  tedariği üzerine açılan satış noktamız ile büyümüştür.  O günşerden günümüze kadar emin adımlarla ilerleyen firmamız Çanakkale'nin önde gelen  üreticileri ve firmaları ile birlikte paralel çalışmalar gösteren METAY OTO YEDEK PARÇA ve BAKIM MERKEZİ hakim olduğu sektöründe lider olmak gayreti içinde çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Hedeflerimiz arasında müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir hizmet anlayışımız bulunmaktadır.METAY OTO YEDEK PARÇA ve BAKIM MERKEZİ  olarak Çanakkale ve Türkiye genelinde toptan ve parekende satışlarını güçlü bir şekilde bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. 

E Ticaret alanın da toptan satışlarımızın yanı sıra mağazalaşma, perakendecilik alanın da belirgin ve etkin bir politika izlemektedir.Firmamız,Türkiye ve dünya markalarını bünyesinde barındırarak oto yedek parça mağazacılık konsepti çerçevesinde mağazalaşmayı da önemseyerek bu alanda da emin adımlarla ilerlemektedir. 

Misyon


Kaynakları en verimli şekilde kullanarak toplum ihtiyaçlarını önceden görüp karşılamaya odaklanmış; üstün hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka imajına sahip; topluma, çalışanlarına ve doğaya karşı sorumluluklarını yerine getiren; saygın; birçok konuda öncü; itibarlı; insanlığın refahına ve gelişimine katkıda bulunabilen evrensel ölçülerde, kurumsal, sonsuz ömürlü bir kuruluş olmak. 
 

Vizyon


Değişim ve gelişime açık; güvenilir ve sürekli kendini geliştiren; araştırmacı ve yenilikçi, esnek, hızlı ve çevik yapısıyla dengeleri değiştirebilen ve kriterleri belirleyen; müşteri beklenti ve memnuniyetine önem veren; sattığı ürün ve hizmete satış sonrasında da sahip çıkarak sonuna kadar tam destek veren; Otomobil yedek parça, bakım montaj ve aksesuar satışını online olarak yapan şirket ve lastik satış ve montaj hizmetini de bünyesine katarak en kapsamlı yedekparça sitesi olma yolunda ilerleme göstermeyi hedeflemektedir.2013 yılından günümüze kadar emin adımlarla ilerleyen firmamız Türkiye'nin önde gelen oto yedek parça ekipman üreticileri ve firmaları ile birlikte paralel çalışmalar gösteren METAY OTO YEDEK PARÇA ve BAKIM MERKEZİ hakim olduğu sektöründe lider olmak gayreti içinde çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X
,